در این مقاله در مورد ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت صحبت کنیم و به شما یاد می‌دهیم که چگونه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید. در مورد سرعت ارسال SMS از طریق اینترنت، تفاوت ارسال SMS از طریق اینترنت با ارسال پیامک از طریق مودم GSM  و هزینه ارسال اس ام اس از طریق اینترنت صحبت می‌کنیم. ما در پایان این مقاله بهترین سایت ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت را به شما معرفی می‌کنیم.

دلایل خیلی زیادی وجود دارد که افراد به دنبال ارسال پیامک از طریق اینترنت هستند؛ ارسال پیامک انبوه و گروهی با گوشی موبایل با صفحه کوچک کار چندان لذت بخشی نیست، محدودیت سیم کارت برای ارسال روزانه ۵۰۰ پیامک، جمع اوری بانک شماره موبایل و افزایش اعتبار برند دلایلی است که اکثر افراد تمایل دارند به جای ارسال پیامک با گوشی موبایل، برای ارسال پیامک گروهی از طریق اینترنت اقدام کنند.

ارسال پیامک از طریق اینترنت بسیار ساده است شما برای ارسال اس ام اس از طریق اینترنت نیازمند یک سامانه پیامک هستید و با خرید پنل اس ام اس شما قادر هستید از طریق اینترنت پیامک گروهی و انبوه ارسال کنید.

سامانه پیامک چیست؟

سامانه پیامک یا پنل پیامک نرم افزار آنلاین و تحت وب (مانند جیمیل) است، که به شما کمک می‌کند از طریق اینترنت پیامک بفرستید. شما با خرید سامانه پیامک نیازی به خرید سخت افزار مودم GSM یا دانلود نرم افزار ندارید و شما با ورود به پنل پیامک می‌توانید به صورت انبوه و گروهی پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

ما قبلا یک مقاله کامل در مورد پنل اس ام اس و کاربردهای پنل اس ام اس در سایتمان منتشر کرده بودیم، پیشنهاد می‌کنیم مقاله پنل اس ام اس چیست را مطالعه نمایید تا در مورد نرم افزار سامانه پیامک اطلاعات بیشتری داشته باشید.

در سامانه پیامک بانک شماره موبایل با تنوع بسیار زیاد وجود دارد که به شما کمک می‌کند، به صورت هدفمند و انبوه پیامک ارسال نمایید.

  • ارسال پیامک انبوه از طریق کد پستی
  • ارسال پیامک انبوه از طریق نقشه گوگل
  • ارسال پیامک انبوه به تفکیک استان و شهر
  • ارسال پیامک انبوه به تفکیک سن و جنسیت

ارسال رایگان پیامک از طریق اینترنت

ارسال پیامک از طریق اینترنت رایگان نیست؛ اما هزینه ارسال پیامک از طریق اینترنت بسیار کم و مقرون به صرفه است، شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق اینترنت فقط به سامانه پیامک نیاز دارید و با خرید سامانه پیامکی می‌توانید از طریق اینترنت پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال نمایید. نرم افزار پنل پیامک دائمی است و شما فقط یک مرتبه هزینه پنل پیامک را پرداخت می کنید و می‌توانید به‌صورت دائمی از سامانه پیامک برای ارسال اس ام اس انبوه استفاده نمایید و محدودیتی زمانی برای استفاده از شارژ سامانه پیامکی وجود ندارد.

شما همین الان با حدود ۳۰۰ هزار تومان می‌توانید نرم افزار سامانه پیامک خریداری کنید و بلافاضله ارسال پیامک را شروع نمایید؛ در صورتی که برای خرید دستگاه GSM می‌بایست چندین برابر مبلغ بیشتری را پرداخت نمایید.

سرعت ارسال اس ام اس از طریق اینترنت بسیار زیاد است و در هر ثانیه می‌توانید بیشتر از ۱۰ هزار پیامک با خطوط اپراتور ۱۰۰۰،۳۰۰۰،۵۰۰۰ و… ارسال نمایید.

ارسال پیامک از طریق مخابرات

برای ارسال پیامک انبوه نیازی به مراجعه به مخابرات، دفاتر پیشخوان دولت، کافی نت نیست، همانطور که در مقاله پنل اس ام اس مخابرات گفتیم، مخابرات ارسال پیامک انبوه را انجام نمی‌دهد و این کار را به شرکت‌های خصوصی واگذار کرده است، کافی نت‌ها یا دفاتر پیشخوان دولت نیز برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی یک سامانه پیامک تهیه می کنند و پیامک تبلیغاتی ارسال می‌کنند. شما می‌توانید با خرید پنل اس ام اس با هزینه کمتر نسبت به کارمزدی که دفاتر پیشخوان دولت یا کافی از شما دریافت می‌کند، پیامک گروهی ارسال نمایید.

مودم GSM یا سامانه پیامک؟

این سوالی است که توسط خیلی از مشتریانمان پرسیده می‌شود، ارسال پیامک از طریق مودم سیمکارتی، برای شما بسیار هزینه بر است، شما به سخت افزار و نرم افزار برای ارسال پیامک نیاز دارید، اکثر کاربرانی که از طریق مودم GSM پیامک ارسال می‌کنند از سوخته شدن سیمکارت گلایه مند و ناراضی هستند.

در ارسال پیامک از طریق سیم کارت علاوه بر دغدغه‌های کسب و کار شما می‌بایست دغدغه مودم جی اس ام، خرید سیمکارت و… را داشته باشید پیشنهاد ما این است به جای انکه خودتان را خسته کنید، منتظر بمانید تا مودم به دست شما برسد همین الان یک سامانه پیامک از (نمونه سایت پنل پیامک) اس ام اس تهیه کنید، (نمونه سایت پنل پیامک) اس ام اس به شما کمک می کند پیامک خود را بعد از خرید سامانه پیامکی کمتر از یک دقیقه ارسال نمایید.

ارسال اس ام تبلیغاتی از طریق اینترنت

بعد از اینکه سامانه را تهیه کردید وارد سامانه پیامکی شوید از منو سمت راست بخش ارسال> ارسال پیامک؛ شما قادر هستید پیامک گروهی ارسال نمایید؛ همانطور که ابتدای این مقاله گفته شد، ارسال اس ام اس از طریق اینترنت بسیار ساده است؛ در این مرحله کافی است متن پیامک خود را بنویسید، گیرندگان پیامک را انتخاب نمایید و دکمه ارسال پیامک را فشار دهید! تبریک شما موفق شدید از طریق اینترنت پیامک ارسال نمایید.

بهترین سایت ارسال پیامک انبوه

برای ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت و خرید سامانه پیامک بهتر است که از سایت‌های معتر نسبت به خرید سامانه پیامک اقدام نمایید.

ما (نمونه سایت پنل پیامک) اس‌ام‌اس را به عنوان بهترین سایت ارسال پیامک انبوه به شما معرفی می‌کنیم.

بانک شماره موبایل به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد، شما می‌توانید از سامانه پیامکی (نمونه سایت پنل پیامک) اس‌ام‌اس برای وب سایت و حسابداری هلو نیز استفاده نمایید و نرم افزار حسابداری هلو به ارسال پیامک مجهز نمایید.

اگر در مورد ارسال پیام کوتاه از طریق اینترنت سوالی در ذهن شما باقی مانده است، در بخش نظرات این مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان (نمونه سایت پنل پیامک) اس‌ام‌اس شما را راهنمایی کنند.